Stomatolog Kielce

Zespół

lek. dent. Agnieszka Pakuła
specjalista chirurgii stomatologicznej

chirurgia stomatologiczna, stomatologia ogólna

lek. dent. Aleksandra Obara

ortodoncja, stomatologia ogólna

lek. med. Anna Krześniak

medycyna estetyczna

lek. dent. Aneta Słopiecka

stomatologia dziecięca

lek. dent. Przemysław Lengier

protetyka, estetyka, endodoncja mikroskopowa

lek. dent. Karolina Juszczak

stomatologia ogólna

lek. dent. Wiktoria Wojtowicz

stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca

Milena Biela

kierownik administracji, asystentka stomatologiczna

Izabela Rychel

higienistka stomatologiczna

lek. dent. Agnieszka Pakuła

specjalista chirurgii stomatologicznej

chirurgia stomatologiczna, stomatologia ogólna

Jest lekarzem dentystą, specjalistą chirurgii stomatologicznej, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie zdobywała praktyczne umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów.
Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej potwierdzone zostało zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego PES.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo Twarzowej, a także Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI). Ponadto posiada certyfikat Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI), który jest prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem, potwierdzającym odbycie cyklu szkoleń z zakresu implantologii, co pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w tej intensywnie rozwijającej się dziedzinie.

Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz sympozjach naukowych, na których nieustannie poszerza swoją wiedzę, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W leczeniu stawia na indywidualne podejście do pacjenta, a wszelkie zalecenia opiera na aktualnej i sprawdzonej wiedzy medycznej. Ceni sobie estetykę pracy oraz dbałość o szczegóły. Dokłada starań, by każda wizyta przebiegła w miłej i komfortowej atmosferze. Szeroki wachlarz umiejętności sprawia, że w moim gabinecie całościowe podejście do pacjenta stało się standardem.

lek. dent. Aleksandra Obara

ortodoncja, stomatologia ogólna

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Systematycznie doszkala się i poszerzam wiedzę medyczną, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kursach teoretycznych i praktycznych.

Zajmuje się leczeniem pacjentów w zakresie ortodoncji i stomatologii ogólnej. Rozwój naukowy i specjalistyczny, szczególnie z dziedzinie ortodoncji jest jej pasją. Kontakt z ludźmi jest dla niej przyjemnością, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze stara się zapewnić miłą atmosferę podczas wizyty. Lubi dzieci i ma z nimi dobry kontakt. Wyznaje zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego konsultuje też bardzo małych pacjentów. Przy diagnozowaniu nieprawidłowości tłumaczy przyczyny powstawania wad zgryzu oraz powiązania pozycji zębów z zaburzeniami logopedycznymi i laryngologicznymi. Pomaga również pacjentom dorosłym i starszym uzyskać zdrowy i estetyczny uśmiech. Dzięki współpracy ze specjalistami z innych dziedzin i szerokiej diagnostyce, zapewnia Pacjentom kompleksowe leczenie. Uśmiech zadowolonego Pacjenta po zakończonym leczeniu pozwala jej czerpać satysfakcję ze swojej pracy i wykonywać ją z radością.

lek. med. Anna Krześniak

Ukończyła kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej na GWSzH. Medycyną estetyczną zajmuje się ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywała pracując w polsko-amerykańskiej klinice Collagena, która jako pierwsza w Polsce zaczęła wykonywać zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy oraz uczestnicząc w kursach organizowanych przez firmy Biotech, Croma, Fenice i Lipogems Int. i innych.
Pani Doktor jest zwolenniczką bardzo naturalnego efektu zabiegu.

lek. dent. Aneta Słopiecka

stomatologia dziecięca

W 2013 ukończyła studia na wydziale lekarskim kierunku lekarsko- dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie mama Zuzi i Kuby. Doskonale zna bohaterów Psiego Patrolu i bez trudu rozpoznaje wszystkie księżniczki Disneya. Już na studiach zajęcia z pedodoncji były jej ulubionymi a chwilę po ich ukończeniu stomatologia dziecięca stała się jej pasją. Praca z małymi pacjentami sprawia jej radość a jednocześnie daje ogromną satysfakcję. Oprócz leczenia ząbków stara się edukować zarówno rodziców jak i ich pociechy odnośnie prawidłowych nawyków higienicznych jak i dietetycznych. Na podstawie swoich doświadczeń jako mama w przystępny sposób przekazuje praktyczne wskazówki odnośnie profilaktyki próchnicy i wad zgryzu.

lek. dent. Przemysław Lengier

protetyka, estetyka, endodoncja mikroskopowa

Stomatologia jest moją prawdziwą pasją. Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko - Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Następnie szlifowałem swoje umiejętności w wielu renomowanych gabinetach w Warszawie i Kielcach. Już na początku mojej zawodowej ścieżki dążyłem do perfekcji i maksymalnej staranności lecząc moich Pacjentów w powiększeniu (pod mikroskopem). Odbyłem liczne szkolenia ze stomatologii estetycznej, protetyki oraz ortodoncji metodą Clear Aligner.

Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, proponując mu optymalne leczenie zintegrowane. Piękny i zdrowy uśmiech moich pacjentów jest dla mnie źródłem największej satysfakcji.

Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem dwójki dzieci, pasjonatem żeglarstwa oraz górskich wycieczek pieszych i rowerowych.

lek. dent. Karolina Juszczak

stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca

Ukończyłam Lwowski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko-dentystycznym. Zajmuję się leczeniem stomatologicznym dzieci oraz osób dorosłych. Wyznaję zasadę indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta, która pozwala dobrać odpowiednie leczenie. Oferuję wizyty adaptacyjne dla dzieci w każdym wieku. Ważna jest dla mnie edukacja najmłodszych oraz rodziców na temat profilaktyki próchnicy. Stale doszkalam się oraz poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach oraz konferencjach naukowych.

lek. dent. Wiktoria Wojtowicz

stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny. Jest autorką licznych publikacji naukowych i wystąpień na
konferencjach medycznych. Zajmuje się głównie leczeniem stomatologicznym osób dorosłych jak i
dzieci. Z łatwością nawiązuje kontakt z małymi pacjentami, których uwielbia i chętnie przeprowadza
wizyty adaptacyjne. Stawia na profilaktykę i edukacje w zakresie prawidłowej higieny i zdrowia jamy
ustnej w ujęciu holistycznym, zarówno w dziedzinie walki z próchnicą, chorobą przyzębia czy
zapobiegania wadom zgryzu w wieku rozwojowym. Do pacjentów podchodzi indywidualnie, dba o
komfort i dobre samopoczucie podczas każdej wizyty. Dokłada wszelkich starań, aby podarować swoim
pacjentom piękny, zdrowy uśmiech, który jest największą nagrodą za jej pracę. Nauka nie jest jej obca,
wciąż chce poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i konferencjach.

Milena Biela

kierownik administracji, asystentka stomatologiczna

Izabela Rychel

asystentka stomatologiczna