Stomatolog Kielce

Stomatolog dziecięcy Kielce

Stomatologia dziecięca

Dzieci to wyjątkowa część naszych Pacjentów nie z racji młodego wieku, ale z racji swoich potrzeb i obserwacji. Dla maluchów ważne jest to, by gabinet ładnie wyglądał, by było jak najmniej dziwnych i dużych urządzeń wydających niemiłe odgłosy oraz by stomatolog dziecięcy w Kielcach był miły i przyjazny. Całkowicie to rozumiemy i jesteśmy szczęśliwi za każdym razem, gdy nasi najmłodsi Pacjenci opuszczają nasz gabinet z dużym uśmiechem na ustach. Mamy jednak świadomość, że do tego nie wystarczą naklejki „Dzielnego Pacjenta” czy nagromadzenie pluszaków w poczekalni. Za tym kryje się przede wszystkim profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb maluchów oraz przyjazne usposobienie stomatologa dziecięcego w Kielcach.

Stomatolog dziecięcy w Kielcach z indywidualnym podejściem do każdego dziecka

Jesteśmy zespołem dentystów, do których Twoja pociecha pójdzie z przyjemnością, bez strachu czy płaczu. Dbamy przede wszystkim o komfortowe samopoczucie naszych małych Pacjentów, dzięki czemu dzieci zasiadają na fotelu zrelaksowane, bez stresu i nerwowości. Specjalizujemy się w pracy z maluchami trudnymi, cierpiącymi na dentofobię – panicznym lękiem przed stomatologami oraz przyrządami dentystycznymi. Nasz stomatolog dla dzieci przekazuje proste, zrozumiałe komunikaty w sposób przyjazny, dzięki czemu dziecko wie, jakie leczenie jest aktualnie wykonywane i dlaczego jest to niezbędne dla jego uzębienia. Udowadniamy, że dentysta da się lubić, a same zabiegi stomatologiczne dla dzieci, mogą być wykonywane bezboleśnie, nie wzbudzając niepotrzebnego stresu czy obaw.

stomatolog dziecięcy kielce

Konsultacja ortodontyczna dla dzieci

Bezpośrednio przy dziecięcym zespole stomatologicznym pracuje ortodonta, który już we wczesnych etapach pomaga w rozpoznaniu ewentualnych wad zgryzu. Na samej informacji jednak nie poprzestajemy… Proponujemy rodzicom malucha konkretne rozwiązania oraz metody i skutki podjętego leczenia. Wierzymy, że im szybciej i bardziej kompleksowo podejdziemy do tematu korekty zgryzu, tym łatwiej i mniejszym nakładem sił uzyskamy pożądany efekt. Dysponujemy dziecięcymi aparatami ortodontycznymi, które dopasujemy do aktualnych potrzeb młodego Pacjenta. Zarówno rodzice, jak i dzieci zostaną przez nas poinstruowani w kwestii prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej przy założonym aparacie ortodontycznym.

Dentysta dla dzieci to zawód, który może być wykonywany wyłącznie przez kompetentnych pasjonatów. Nie wystarczy tylko prawo do wykonywania zawodu – konieczne jest także odpowiednie podejście, przyjazne usposobienie oraz umiejętność zrozumienia dziecięcych potrzeb. To, co dorośli często ignorują, dla dzieci może wydać się szalenie istotne. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, by dentysta kojarzył się maluchom pozytywnie. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub zechcą Państwo umówić wizytę dla swojej pociechy, zachęcamy do skorzystania z rejestracji telefonicznej bądź online.

W klinice Jurajska Dent w Kielcach znajdziecie Państwo pełen zakres specjalistów stomatologów. Leczymy nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. W skład pozostałych usług naszej kliniki wchodzą:

Nasze nowoczesne gabinety stomatologiczne mieszczą się na kieleckim osiedlu Ślichowice na ulicy Jurajskiej 1/U14 (budynek Jurajska Plaza).

ZAPRASZAMY do nas.