Stomatolog Kielce

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Nieodłącznym elementem dbania o piękno naszego ciała jest medycyna estetyczna, która pozwala skorygować drobne niedoskonałości. Wraz z wiekiem na twarzy przybywa zmarszczek, skóra traci swoją sprężystość i napięcie, co odbierane jest jako widoczne przejawy starzenia się. Aby zachować młody wygląd, Jurajska Dent przygotowała specjalną ofertę pod szyldem kliniki Jurajska Estetic. Na miejscu czeka na Państwa szereg zabiegów pozwalających na modelowanie sylwetki bez użycia skalpela oraz z użyciem plazmy bądź lasera. Pomożemy także osobom, które w wyniku wypadku czy zmian skórnych mają na swoim ciele blizny lub znamiona.

Jeśli uważasz, że Twoje usta są za małe bądź nie podoba Ci się kszałt Twojego nosa czy też pojawiły się pierwsze widoczne zmarszczki? Nic trudnego. Za pomocą organicznej substancji, kwasu hialuronowego, powiększymy usta z efektem naturalnym bądź zmienimy Twój nos oraz dokonamy likwidacji zmarszczek na Twojej twarzy.

Medycyna estetyczna w Kielcach – Jurajska Estetic

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do świata bezinwazyjnych zabiegów i bezbolesnych terapii medycyny estetycznej. Skalpel zamieniliśmy na laser czy igły, bądź kwas hialuronowy czy toksynę botulinową, które pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie korekt, zachowując jednocześnie nienaganną precyzję i pełen profesjonalizm. Nasi Pacjenci znajdą się pod opieką lekarza medycyny estetycznej Anny Krześniak – specjalistki w swojej dziedzinie, która zdobyła swoje ponad 10-letnie doświadczenie m.in. w polsko-amerykańskiej klinice Collagena. Medycyna estetyczna w Jurajska Estetic to zestawienie najnowszych zdobyczy technologicznych połączonych z bezpiecznymi i sprawdzonymi substancjami organicznymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kurację odmładzającą, jak również w wyraźny sposób poprawić wygląd zmęczonej lub uszkodzonej skóry.

Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego

Medycyna estetyczna – sposób na napięte mięśnie

Wiele osób uważa, że medycyna estetyczna zajmuje się wyłącznie wstrzykiwaniem botoksu, powiększaniem piersi czy usuwaniem znamion. My proponujemy o wiele większy wachlarz usług, wśród których na największą uwagę zasługuje leczenie bruksizmu i napięciowych bólów głowy. Pierwsze ze schorzeń to podświadome zaciskanie i ścieranie zębów, potocznie zwane „zgrzytaniem zębami”. Drugi problem z kolei jest zapewne doskonale znany wszystkim zestresowanym osobom, żyjącym w ciągłym pośpiechu i z natłokiem obowiązków. Oba te problemy wiążą się z napiętymi mięśniami, które można rozluźnić przy pomocy bezpiecznych, bezbolesnych i skutecznych iniekcji podskórnych. Dzięki takiej serii zabiegów możliwe będzie uwolnienie się od migrenowych bólów głowy i problemu z mimowolnym zaciskaniem zębów.

Pozbądź się kłopotliwych problemów skórnych

Dla części Pacjentów medycyna estetyczna to coś więcej, niż poprawa niedoskonałości – to szansa na odzyskanie dawnej pewności siebie i poprawy samooceny. Ta bowiem może zostać skutecznie zaniżona przez wszelkiego rodzaju brodawki, pajączki na nogach czy blizny, a nawet naturalne „predyspozycje” genetyczne, na przykład do uśmiechu dziąsłowego. Troszcząc się o komfort i samopoczucie każdego z naszych Pacjentów, proponujemy zróżnicowane zabiegi medycyny estetycznej. Sztandarową usługą z tego zakresu jest opracowywanie blizn, czyli usunięcie starej blizny, która następnie zostaje śródskórnie zaszyta. Kolejną propozycją jest skleroterapia, czyli iniekcyjne zamykanie naczynek, wskutek czego dochodzi do zanikania pajączków. Godną uwagi pozycją jest także zabieg plazma, który pomaga wyeliminować szereg niedoskonałości – od przebarwień przez blizny aż po rozstępy czy brodawki.

Botoks i zabiegi kwasem hialuronowym w Jurajska Estetic

Jurajska Estetic w swojej palecie ofertowej posiada także te najpopularniejsze obecnie zabiegi medycyny estetycznej. Wśród nich niepodzielnie króluje toksyna botulinowa, zwana powszechnie botoksem oraz kwas hialuronowy. Oba zabiegi wygładzają skórę poprzez redukcję zmarszczek mimicznych, jednak różnią się swoim działaniem – botoks „ściąga” mięśnie i zatrzymuje ich nadmierną pracę, zaś kwas hialuronowy tworzy formę podskórnego, żelowego wypełnienia. Co istotne, obszary poddane zabiegowi nie są w żaden sposób “upośledzone” – twarz w dalszym ciągu zachowuje pełnię możliwości ekspresji mimicznej. Zarówno sam zabieg, jak i stosowane w nim preparaty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a profesjonalna kadra gwarantuje prawidłową aplikację tak toksyny botulinowej, jak i kwasu hialuronowego.

Pełną ofertę oraz cennik zabiegów medycyny estetycznej znajdziecie Państwo na stronie Jurajska Estetic

Dla Pacjentów korzystających z leczenia stomatologicznego w Jurajska Dent, oferujemy zniżkę na pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej. O szczegóły proszę pytać w recepcji naszej kliniki.

Zabieg powiększania ust - medycyna estetyczna

Stomatolog w Kielcach

Ulepszanie wyglądu naszych Pacjentów poprzez zabiegi medycyny estetycznej w Kielcach, stanowi ważną część naszej działalności. Jednak “core” usług świadczonych przez naszą klinikę stanowi bezsprzecznie leczenie stomatologiczne.

W naszych gabinetach stomatologicznych w Kielcach oferujemy dla Państwa pełen zakres usług dentystycznych. Leczymy dorosłych i dzieci. W skład oferowanych przez nas usług wchodzą:

Nasze nowoczesne gabinety stomatologiczne oraz medycyny estetycznej mieszczą się na kieleckim osiedlu Ślichowice na ulicy Jurajskiej 1/U14 (budynek Jurajska Plaza).

ZAPRASZAMY w imieniu naszych lekarzy stomatologów oraz lekarza medycyny estetycznej.